Mycie świetlików w dużych obiektach – jasna sprawa!

Świetliki i wszelkie przeszklenia, przez które do pomieszczenia wpada więcej słońca- to nie tylko praktyczna rzecz ale i ciesząca oko. Dzięki świetlikom do wnętrza wpada bardzo dużo światła co ma niepodważalny aspekt praktyczny – przy dobrym oświetleniu dobrze się pracuje, czyta, ale światło ma też bardzo istotny wpływ na nasze samopoczucie. Do póki tak świetlik jest czysty i zadbany, niesie same pozytywne odczucia.

Jak widać – mycie świetlików to nie zabawa. Potrzeba tutaj sprzętu i przede wszystkim doświadczenia!

Jednak jego umiejscowienie, a jest to najczęściej dach – sprawia, że bardzo szybko osadzają się na nim zanieczyszczenia (liście, kurz, i inne zabrudzenia) sprawiając, że nie wygląda on już tak estetycznie i jego walory ulegają znacznemu osłabieniu. Dlatego regularne czyszczenie świetlików powinno być dla każdego administratora budynku istotną sprawą a szczególnie w budynkach reprezentacyjnych i użyteczności publicznej takich jak urząd, muzeum, szkoła, bank, galeria itp.

Mycie świetlików to karkołomne zajęcie

Przeszklenia zwane świetlikami najczęściej znajdują się w miejscach trudno dostępnych czyli na dachu. Jednak jeśli nawet uda Ci się dostać na ten dach (czego nie polecamy bez odpowiedniej wiedzy i sprzętu) to i tak pozostaje druga strona – czyli mycie świetlików od środka. Tutaj już zaczynają się poważne utrudnienia dla przeciętnego człowieka. Jeśli mamy niski sufit to powinniśmy sobie poradzić przedłużając uchwyt szczotki do okien lub konstruując inne narzędzie, które pomoże nam doprowadzić nasz świetlik do ładu.

Jednak jeśli mamy do czynienia z dużym obiektem typu urząd, szkoła, muzeum, galeria, hala – tutaj już nie obędzie się bez osób z odpowiednim osprzętem alpinistycznym i umiejętnościami, które są niezbędne aby bezpiecznie wykonać czynność czyszczenia świetlików. Jak widać na powyższym zdjęciu – bez odpowiedniego przygotowania ani rusz! Wtedy do akcji wkraczamy my!

Mycie świetlików i przeszkleń, Brzeg, Opole, Oława, Wrocław

Nasza firma jest w stanie bezproblemowo dojechać w promieniu do 100 km do każdego obiektu gdzie trzeba umyć brudne świetliki i przeszklenia. Możesz zadzwonić w dowolnym momencie i poprosić nas o czyszczenie.

Climb And Work – mycie świetlików i przeszkleń, budynki, urzędy, hale, fabryki, magazyny

Jesteśmy dostępni całą dobę! W razie potrzeby dzwoń!

Climb And Work – prace wysokościowe, usługi alpinistyczne, Brzeg, Wrocław, Opole, Oława