Skuwanie lodowych sopli – wiszące niebezpieczeństwo!

Wiszące lodowe sople stanowią bardzo duże niebezpieczeństwo, szczególnie w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu. Bardzo często zdarza się, że grube lodowe sople zwisają z krawędzi dachów, tuż nad chodnikiem pełnym przechodniów lub nad zaparkowanymi samochodami.

Niebezpieczeństwo wisi w powietrzu! Pamiętaj o regularnym skuwaniu sopli zimą!Chyba nie trzeba tłumaczyć, jakie zagrożenie stanowią takie sople dla zdrowia i życia ludzkiego, ale także dla dobra mienia – głównie samochodów. Tematem powinni zainteresować się szczególnie właściciele budynków, które mogą stwarzać tego typu zagrożenie a także spółdzielnie mieszkaniowe i wszelkie wspólnoty, które zarządzają budynkami usytuowanymi w miejscu, gdzie wiszące sople mogą stanowić zagrożenie.

Skuwanie sopli z dachu – jak i gdzie?

Gdy w grę wchodzi praca w niebezpiecznych warunkach a skuwanie sopli, szczególnie z wysokich obiektów zdecydowanie należy do ryzykownych zadań, wtedy naszym zdaniem nie warto kusić losu i nie próbować skruszyć sopli na własną rękę gdyż możemy wyrządzić krzywdę nie tylko sobie i przebywającym obok osobom, ale też zniszczyć swoje lub czyjeś mienie.

Dlatego polecamy skorzystać z pomocy fachowców takich jak nasza firma. Posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz doświadczenie i sprzęt, które pozwoli bezpiecznie usunąć zamarznięte sople z niebezpiecznych i trudno dostępnych miejsc.

Skuwanie sopli z takich obiektów można zaliczyć do zadań specjalnych

Skuwanie sopli, Brzeg, Opole, Oława, Wrocław

Nasza firma jest w stanie bezproblemowo dojechać w promieniu do 100 km do każdego klienta, który potrzebuje usunąć zamarznięte sople ze swojego obiektu. Z usuwaniem sopli nie ma co zwlekać gdyż w każdej chwili mogą się oberwać powodując realne zagrożenie.

Climb And Work – skuwanie sopli, usuwanie sopli z obiektów, budynków, hal, dachów.

Jesteśmy dostępni całą dobę! W razie zagrożenia dzwoń!

Climb And Work – prace wysokościowe, usługi alpinistyczne, Brzeg, Wrocław, Opole, Oława