Montaż zabezpieczeń przeciw ptakom i przed ptakami- gołąb nie siada!

Zabrudzone gzymsy, parapety i chodniki to częsty widok w dużych miastach gdzie bardzo dobrze czują się nasi skrzydlaci przyjaciele – mają oni tutaj bardzo dobre warunki do życia. Siedliska ludzkie bardzo często przyciągają ptactwo i nic w tym dziwnego – łatwy dostęp do jedzenia, często podrzucanego im przez ludzi świadomie lub nie – zachęca je do przebywania w tych samych miejscach co my.

Skrzydlaty kolega wybrał złe miejsce. Na dole na pewno pozostawił wiele niespodzianek.

Jednak ptaki bardzo często zajmują miejsca, których nie powinny i pozostawiają w nich sporo bałaganu w postaci swoich odchodów. Duży problem zaczyna się gdy brudzą one parapety w lokalach mieszkalnych czy też chodniki biegnące przy krawędziach budynków, które też są ulubionym siedziskiem ptaków. Często ptaki pojawiają się też w dużych halach – na dworcach, w magazynach itp.

Takie zabezpieczenia przed ptakami skutecznie zniechęcają je do zajmowania nieprzeznaczonych dla nich miejsc.

Pomijając aspekt estetyczny, w ptasich odchodach znajduje się mnóstwo bakterii. Wiadomo też, że ptaki mogą przenosić wiele chorób – dlatego montaż zabezpieczeń przeciw ptakom oprócz komfortu psychicznego, daje nam realną ochronę przed potencjalnymi zagrożeniami. Montaż zabezpieczeń przeciw ptakom na parapecie własnego okna raczej nie powinien nastręczyć problemów ale już montaż takich zabezpieczeń na gzymsach, krawędziach dachów czy innych trudno dostępnych elementach zabudowy to zadanie dla specjalistycznej firmy wykonującej prace wysokościowe i usługi alpinistyczne.

Montaż zabezpieczeń przed ptakami – jak i gdzie?

Nasza firma Climb And Work oferuje takie usługi. Jeśli jesteś właścicielem obiektu w którym konieczne jest zamontowanie zabezpieczeń przed ptakami – zgłoś się do nas. Przyjedziemy i wycenimy dla Ciebie taką usługę. Nasz główny rejon to Brzeg, Wrocław, Oława, Opole i okolice.

Climb And Work – montaż zabezpieczeń przeciw ptakom Brzeg, Wrocław, Oława, Opole i okolice.

Jesteśmy dostępni całą dobę! W razie potrzeby dzwoń!

Climb And Work – prace wysokościowe, usługi alpinistyczne, Brzeg, Wrocław, Opole, Oława