Zabawa wisi w powietrzu – czyli imprezy z linami i wspinaczką

Czy zdawałeś sobie sprawę, że wspinaczka i alpinizm to nie tylko dziedzina polegająca na sięganiu w trudno dostępne miejsca czy to w miejskim gąszczu wykonując prace, czy też w dzikich górach przeżywając ekstremalną przygodę? Można z tego uczynić też bardzo ciekawą, kreatywną i bezpieczną zabawę dla każdego – najmłodszych i tych starszych oraz dla dorosłych.

Urodziny, imieniny, rocznice – każda okazja jest dobra

Przede wszystkim zabawa z linami i wspinaniem jest ciekawa dla maluchów – czy Wasze dzieci nie wchodzą wszędzie gdzie tylko znajdą okazję? Dzięki nam będą mogły spożytkować swoją energię i poczuć się jak prawdziwy alpinista, nie wspominając już o zaletach zdrowotnych – wspinaczka jest sportem ogólnorozwojowym co na pewno będzie dobre dla naszych rosnących pociec. A to wszystko pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Można dzięki temu urozmaicić niejedną imprezę okolicznościową – urodziny, imieniny, rocznicę, oraz każdą inną okazję, gdzie mile widziana jest dobra i mądra zabawa.

Kolejka tyrolska to tylko jedna z wielu form zabaw z linami.

Kawalerski, panieński? Aktywnie i bezpiecznie!

Impreza dla nieco starszych też może być urozmaicona o dodatkowe atrakcje i to nie tylko w miejscu odbywania się tejże imprezy – oferujemy także wyjazdy na prawdziwą przygodę między skałami czy na sztuczną ściankę wspinaczkową . Może to być doskonałe urozmaicenie wieczorów kawalerskich, panieńskich i innych imprez gdzie mamy ochotę porządnie, ale aktywnie i zdrowo – wyszaleć sie.

Festyny, dożynki, imprezy firmowe i inne wydarzenia.

Wspinaczka i zabawy na linach do także świetne urozmaicenie listy zabaw na wydarzeniach organizowanych przez urzędy miast, gminy czy wsie – wszelkiego rodzaju festyny, dni miasta czy lokalne imprezy okolicznościowe. Firmy czy instytucje zatrudniające większą grupę pracowników, na imprezach integracyjnych też coraz częściej sięgają do bardziej kreatywnych i fascynujących form rozrywki dla swoich pracowników – nic dziwnego, w końcu wspinaczka to bardzo atrakcyjna i niecodzienna forma zabawy w której oprócz ciekawego przeżycia stanowi formę sprawdzenia samego siebie i wyjścia na przeciw swoim lękom i słabościom.

Przyjedziemy na Twoją imprezę!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu. Przyjedziemy i zorganizujemy zabawę dla Twoich gości – na pewno nie będą się nudzić. Gwarantowane ciekawe przeżycie i dużo śmiechu. Nasz główny rejon działania to Brzeg, Wrocław, Oława, Opole i okolice.

Climb And Work – wspinaczka, zabawy z linami, imprezy – Brzeg, Wrocław, Oława, Opole i okolice.

Jesteśmy dostępni całą dobę! W razie potrzeby dzwoń!

Climb And Work – prace wysokościowe, usługi alpinistyczne, Brzeg, Wrocław, Opole, Oława